Nedá se říct, že by Danny Trejo a Anthony Bourdain byli zrovna nejlepší přátelé, ale rozhodně byli v pohodě. Tak to alespoň vypadá. A historka o tom, že Bourdain oceňoval Trejovo jídlo, dnes hraničí...
Značka Ballantine‘s se poprvé objeví v českém filmu. Očekávaný titul Promlčeno režiséra R. Sedláčka s Karlem Rodenem v hlavní roli bude mít premiéru na začátku roku 2021.
Vzhledem k současné situaci a oficiálnímu přesunutí filmového festivalu Karlovy Vary se rozhodl šampaňský dům Moët & Chandon uspořádat menší setkání s milovníky bublinek v Praze.
Kodaň jako domov moderního fine diningu a centrum Severu. Pár provozující restauraci je připraven riskovat vše, jen aby získal hvězdu MICHELIN Guide. Podívejte se na trailer!
Televize CNN, domovský kanál populárního pořadu Parts Unknown zveřejnila klip, v němž kolegové vyprávějí o tom, jak chtěl Anthony Bourdain pořad opustit.
Podívejte se na nový film o zřejmě nejslavnějším řezníkovi světa. Jeho vášeň pro maso je doslova nakažlivá. Dario i jeho entuziazmus se naplno projevují v jeho restauraci Antica Macelleria Cecchini...
Nový kuchařský pořad vysílá kuchaře do divočiny a dává jim za úkol sehnat dostatek divokých ingrediencí pro přípravu skvělého jídla. Trailer vám prozradí víc!
Noma pro Apple, René Redzepi pro Apple. Režisér Cary Joji Fukunaga a šéfkuchař TOP restaurace světa, Noma, tedy slavný René Redzepi, spolupracují na novém dokumentárním seriálu společnosti Apple.
Trailer k filmu The Menu v hlavních rolích s Anyou Taylor-Joy a Ralphem Fiennesem vypadá, že splní všechny své sliby ohledně opulentní a vzrušující gastronomie. Supervize se ujala slavná Dominique...
Režisér filmu Roadrunner sdílel playlist s oblíbenými písněmi Anthonyho Bourdaina. Morgan Neville sestavil playlist ze skladeb, o kterých se Bourdain zmiňoval, a něco přidali blízcí přátelé Bourdaina.
Podívejte se na trailer skvělého dokumentu o jedné z nejlepších restaurací světa, nesoucí status tří hvězd MICHELIN Guide.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář