Otevřeli v roce 2018 a vzápětí od průvodce MICHELIN Guide obdrželi první hvězdu. Letos už mají hvězdy dvě. Dvojice šéfkuchařů Richard van Oostenbrugge a Thomas Groot postavili restauraci, která nemá...
Momentálně nejlepší restaurace světa Central má v kuchyni tým, který posouvá proces tvorby pokrmů pro tělo i ducha na úplně novou úroveň. Přitom vás to baví, je to chuťově vytuněné a restaurace...
Šéf berlínské restaurace Coda, která má aktuálně dvě hvězdy MICHELIN Guide, René Frank, je skutečný guru dezertů. Jeho sofistikované malé pokrmy na talířích jsou uchvacující.
Loňská zima naznačovala, že rok 2020 bude úspěšným rokem i pro Matildu Shnurovou, známou petrohradskou investorku a tvář luxusní restaurace CoCoCo, která se nacházela blízko Ermitáže.
Jak si zařídit "dovolenou" v Asii? Šéf aktuálně nejlepší restaurace světa Mauro Colagreco se na tři měsíce stěhuje do Mandala Clubu v Singapuru.
Podle žebříčku The World’s Best Pastry Chef 2022 je aktuálně René Frank nejlepším cukrářem světa, čímž si tento šéf německé restaurace Coda rozšířil svůj životopis o další ocenění.
Dubajský podnik z TOP žebříčku The World’s 50 Best Bars uvádí nové koktejlové menu inspirované souhvězdími.
Kristian Baumann, šéf slavné kodaňské restaurace 108 oznámil to, co jsme tak trochu všichni očekávali. Podnik spoluvlastněný (nejen) René Redzepim z důvodu nedostatku klientů zavírá.
Plánované udílení v Moskvě padlo. Zástupci World’s 50 Best Restaurants oficiálně oznámili, že letošní slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v Londýně, a to v pondělí 18. července na historickém...
„Jane je jméno smyšlené ženy se stejnými vlastnostmi jako naše restaurace. Jane bude smyslná, vzrušující a elegantní. Bude mít atraktivní mezinárodní esprit, ale také náznak tmy. Bude to vkusné a...
Peruánská kuchařská hvězda, která přenáší chutě své země do gastronomického světa, se stala nejlepší šéfkuchařkou letošního roku.