Michelin je podle něj všeobecně nepřehledný. Označení zeleného listu není o udržitelnosti, ale o marketingu, říká Billy Wagner.
730 dolarů pro dvě osoby a dalších 167 dolarů za nápoje ve slavné luxusní newyorské tříhvězdě. Veganka a profesionální kritik právě dojedli. Přinášíme vám přepis jejich rozhovoru po večeři.
Jak vypadá delivery servis od nové britské michelinské trojhvězdy Hélène Darroze at The Connaught?
Bilance novinek? Navzdory už rok přetrvávající pandemii mohou mít naši západní sousedé velkou radost. Nově je na seznamu nejenom jedna tříhvězda, ale i tři dvojhvězdy a neuvěřitelných 25 jednohvězd.
Devětasedmdesátiletý italský spisovatel Maurizio Campiverdi už šest desetiletí objíždí nejluxusnější restaurace světa.
Slavná Noma má třetí hvězdu, Maaemo se díky konstantní kvalitě vrátilo v plné parádě. Nordické gastronomii teď šéfují čtyři podniky.
ONA se stala první 100% veganskou restaurací s hvězdou MICHELIN Guide ve Francii. Příběh je o to silnější, že restaurace stojí díky crowdfundingu a půjčce od zelené banky.
Sypou to, fakt to sypou. 25. ledna se vyhlašovaly prestižní ceny pro UK a Irsko. A jak to dopadlo? Pro ně krásně!
Sedm nových jednohvězd, dvě restaurace poskočily na dvě hvězdy a restaurace Roganic má zelenou hvězdu. Jaká je letošní story Michelin Guide pro Hongkong a Macao?
Maďarské hlavní město se dočkalo vlastního průvodce. Je to dobře? Kdo dostal hvězdu a za co?
13. září 2021 se právě zde uskuteční vyhlašování cen prestižního průvodce v rámci Michelin Guide Nordic Countries Star Revelation 2021.
Slovinské vydání pro rok 2021 se může pochlubit celkem 53 adresami, včetně 1 nové jednohvězdy, 1 nové MICHELIN Green Star, 1 nového ocenění Bib Gourmand a 2 dalších restaurací, které vstupují do...
Ještě nikdy nebylo ve Švýcarsku oceněno prestižní hvězdou tolik restaurací jako letos.
Jedna nová dvojhvězda, dvě zelené hvězdy a dohromady sedm nových jednohvězd. V nejnovějším vydání prestižního průvodce inspektoři MICHELIN ocenili 177 podniků v Taipeji a 69 podniků v Taichungu.
Loňská zima naznačovala, že rok 2020 bude úspěšným rokem i pro Matildu Shnurovou, známou petrohradskou investorku a tvář luxusní restaurace CoCoCo, která se nacházela blízko Ermitáže.
Letošní udělování michelinských hvězd pro Velkou Británii a Irsko nebylo pro všechny zas tak slavné.
The European Food Summit 2021 (EFS), ústřední gastronomická událost Slovinska a jedna z nejvýznamnějších evropských kulinářských akcí, se uskutečnila minulý týden v Lublani.
18. ledna prestižní průvodce rozdával hvězdy ve Francii. Navzdory restrikcím a zavřeným restauracím v roce 2021 je sázel ve velkém.
První, co vás zaujme, když se přibližujete po příjezdové cestě, je elegantní budova. Sklo, kámen, rostliny – ideální, nadčasová kombinace. V létě restaurantu dominuje velkorysá zahrádka… Řeknete si...
Před několika dny se udělovaly hvězdy The MICHELIN Guide 2021 pro Belgii a Lucembursko. Restaurace Zilte v Antverpách má poprvé třetí hvězdu. Jak to v ní vypadá?

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář